remonty krakówFIRMA REMONTOWA  TOTALDECOR

Remonty mogą być przyjemne!

Lata doświadczenia, profesjonalne podejście

Firma remontowa Totaldecor oferuje szeroki zakres usług remontowo-budowlanych. Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz w mieszkaniach, domach  i lokalach użytkowych na terenie miasta Kraków i jego okolic. Na rynku remontowym funkcjonujemy już wiele lat, dzięki czemu zyskaliśmy bogate doświadczenie przy realizacji różnorodnych projektów. Lata pracy nauczyły nas, jak efektywnie realizować pomysły klienta. Każde zlecenie realizowane jest z zgodnie z wytycznymi, które opracowujemy wspólnie z  partnerami. Umiejętność wsłuchania się w potrzeby Klienta sprawia, że łatwiej zrealizować cały projekt zgodnie z jego wyobrażeniem. Zawsze staramy się przeprowadzać remonty tak, byśmy mogli być dumni z efektu końcowego.

Prawdziwych fachowców cechuje dążenie do perfekcji

Indywidualne podejście do powierzanych zadań, profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny to filary naszej biznesowej działalności. Wszystkim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych zadań. W trakcie wykonywania zlecenia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doskonale wiemy, że końcowy efekt można popsuć drobnymi niedociągnięciami, tak więc staramy się ich konsekwentnie unikać na każdym etapie pracy.

Dbałość o terminy

Zdajemy sobie sprawę, że prace remontowe wiążą się często z pewnymi niedogodnościami dla Klienta, dlatego bardzo twardo trzymamy się wyznaczonych terminów. Nigdy nie obiecujemy gruszek na wierzbie – raz ustalona data zakończenia remontu jest dla nas rzeczą świętą.

Kompleksowa oferta

Wykonujemy remonty zarówno całych lokali, jak i mniejsze prace remontowo-naprawcze. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrz. W ramach remontu jesteśmy w stanie od ręki wykonać prace, takie jak np. flizowanie, suche zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, malowanie, stolarkę, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Poza tym mamy również doświadczenie na polu prac murarsko-tynkarskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym orientacyjnym cennikiem usług remontowych.